główna strona
wróć
Radio Eksperyment
Ostatnia zmiana: 09.08.2015, Autor artykułu: Waldemar Miotk
artykul-0071.jpg

Uruchamianie własnego radia wcale nie jest takie proste jak to się na początku wydaje. Oczywiście zawsze można puścić prostą playlistę w internecie z własnego komputera i już działa. Ale... Postanowiliśmy zrobić coś więcej. W założeniach postawiliśmy sobie kilka celów do których dążymy. Radio musi działać niezależnie od naszych komputerów (niestety, w miejscu gdzie mieszkamy, nie mamy stabilnego internetu). Radio ma bazować nie tylko na muzyce (jak większość serwisów streamingowych), ale głównie na słowie. Motto naszego radia to : "Liczy się słowo". Dlatego staramy się w tym kierunku je rozwijać. Słowa... ale jakie? Tematyka dość szeroka : od poezji poprzez filozofię do współczesnej nauki.

Jak na razie nadajemy audycję testową - do 1 sierpnia 2015. Wciąż mamy za dużo muzyki a za mało słowa. Ale to powoli się zmienia...

I oczywiście oczekujemy na wasze uwagi. Każdy głos będzie dla nas bardzo ważny.

Miłego odbioru...

Dopisek (01.01.2016): Radio Eksperyment zmieniło się w Radio Pasta. Link do radia znajduje się na górze strony.

 

Komentarze(0)

Podpis:
W celu potwierdzenia, zaznacz pole pod znakiem: 4
Capcha
(c)2007-2016 Waldemar Miotk - ostatnia aktualizacja silnika 06.02.2016 - Twój IP: 3.239.95.36. Ta strona, aby lepiej działać, używa plików cookie przechowywanych na komputerach użytkowników. Wszystkie prawa do tekstów zamieszczonych na stronie są zastrzeżone, chyba że przy konkretnym tekście znajduje się inna informacja.
go up