główna strona
wróć
Techni
Ostatnia zmiana: 27.10.2012, Autor artykułu: Waldemar Miotk
artykul-0047.jpg

Przedstawiam wam mój pierwszy utwór, powstały w 2011 roku po wizycie na plaży w miejscowości Puck, gdzie miałem wątpliwą przyjemność delektować się monotonną i wciąż powtarzaną muzyką techno. Na szczęście, sprzedawali tam też piwo, więc można było nieco znieczulić się na tą okoliczność.

Po takim koncercie, zaraz po powrocie do domu, postanowiłem zrobić coś podobnego.

To co tutaj możecie usłyszeć powstało właśnie z takiego natchnienia, w trakcie jednego wieczora, na szybkiego ale za to mocno zdeterminowanego. Nie wyszło jednak z tego techno, ale coś innego.

Trudno mi określić ten styl. Dlatego nazwałem to "Techni". Najbardziej podobało mi się określenie mojego kolegi ze studiów filozofii który po przesłuchaniu stwierdził, że słyszy tam kaszubskie rytmy, więc określił by to jako "Kaszubskie Techno". Być może i tak jest, w końcu mieszkamy na Kaszubach.

 
A jak jest, posłuchaj sam/sama i napisz co ci to przypomina w komentarzach. 

Komentarze(0)

Podpis:
W celu potwierdzenia, zaznacz pole pod znakiem: L
Capcha
(c)2007-2016 Waldemar Miotk - ostatnia aktualizacja silnika 06.02.2016 - Twój IP: 3.239.95.36. Ta strona, aby lepiej działać, używa plików cookie przechowywanych na komputerach użytkowników. Wszystkie prawa do tekstów zamieszczonych na stronie są zastrzeżone, chyba że przy konkretnym tekście znajduje się inna informacja.
go up