główna strona
wróć
Suita Amol
Ostatnia zmiana: 14.05.2014, Autor artykułu: Waldemar Miotk
artykul-0049.jpg

A oto i trzeci mój utwór instrumentalny. Powstał w skutek zainwestowania nieco pieniędzy w oprogramowanie do tworzenia muzyki firmy Magix o nazwie Music Maker 2013. Uwielbiam takie zabawy nowymi programami, instrumentami i urządzeniami.

Program sam w sobie jest raczej mało przyjazny dla użytkownika, szczególnie jeżeli miał on wcześniej do czynienia np. z Cubasem. Możliwości Magixa również są bardzo skromne (chyba, że nie doszedłem do wszystkich możliwości). Brakuje wielu funkcji, które w Cubasie są standardem. Mimo wszystko postanowiłem (skoro już kupiłem) nagrać na nim choć jeden utwór wykorzystując to co dają razem z programem.

Tutaj macie efekt moich zmagań. Osobiście, to co w ten sposób powstało, podoba mi się najbardziej ze wszystkich moich utworów instrumentalnych. Nie mam jednak zamiaru iść dalej muzycznie tą drogą. Za mało tutaj własnej, osobistej ekspresji a za dużo budowania utworu.

Zapraszam do posłuchania co z tego powstało.

 

 

Komentarze(0)

Podpis:
W celu potwierdzenia, zaznacz pole pod znakiem: L
Capcha
(c)2007-2016 Waldemar Miotk - ostatnia aktualizacja silnika 06.02.2016 - Twój IP: 3.239.95.36. Ta strona, aby lepiej działać, używa plików cookie przechowywanych na komputerach użytkowników. Wszystkie prawa do tekstów zamieszczonych na stronie są zastrzeżone, chyba że przy konkretnym tekście znajduje się inna informacja.
go up