główna strona
wróć
III Ogólnopolski Zjazd Pastafarian - dzień 3 - 3 września 2016
Ostatnia zmiana: 06.09.2016, Autor artykułu: Waldemar Miotk
artykul-0090.jpg

W dniach 1-4 września odbył się III Ogólnopolski Zjazd Pastafarian i miłośników Latającego Potwora Spaghetti. Oto zdjęcia z dnia 3, czyli z 3 września 2016. Tego dnia ponownie nadawaliśmy audycje Radia Pasta na żywo, ponownie podczas śniadania odbywały się zapisy na honorowych dawców szpiku a po śniadaniu odbyła się wycieczka rowerowa, tym razem po okolicy. Część osób grała w gry planszowe, kolejni wylegiwali się na plaży. Ponadto tego dnia odbyły się zajęcia z malarstwa oraz ręcznych prac. Dzieci i dorośli malowali Latającego Potwora Spaghetti, lepili Go, wyszywali i składali. Powstało kilka pięknych makaronowych naszyjników. A wieczorem, jak i dnia poprzedniego, odbyło się ognisko. Niestety tym razem zdjęć na ognisku nie robiłem.

Zdjęcie
ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie
Komentarze(0)

Podpis:
W celu potwierdzenia, zaznacz pole pod znakiem: 5
Capcha
(c)2007-2016 Waldemar Miotk - ostatnia aktualizacja silnika 06.02.2016 - Twój IP: 35.172.230.21. Ta strona, aby lepiej działać, używa plików cookie przechowywanych na komputerach użytkowników. Wszystkie prawa do tekstów zamieszczonych na stronie są zastrzeżone, chyba że przy konkretnym tekście znajduje się inna informacja.
go up